Obsah: Všeobecný rozhled

Poznání tohoto světa komplexně v jedné knize. Vše, co bychom měli vědět. Znalosti od A do Z. Testy v otázkách a odpovědích. . Vše, co patří k všeobecnému rozhledu: architektura, sochařství, biologie a chemie, film, geografie, literatura, malířství, matematika a astronomie, člověk a zdraví, hudba, filozofie, fyzika, technika a vynálezy, politika a hospodářStví, náboženství, sport a světové dějiny. . Od velkého třesku do našich dob: Čtivou formou podané výkladové texty poskytují ucelený přehled o všech stránkách života od počátku světa až do současnosti. . Vzdělávání nemusí bolet: Více než 600 otázek a odpovědí, které otestují vaše všeobecné znalosti. . Podrobný rejstřík všech význačných pojmů, osobností a událostí, které vstoupily do dějin.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Všeobecný rozhled
Dnes je 27.07.2024
Před 200 lety se narodil(a) Dumas Alexandre (1824)