Obsah: Velká encyklopedie zahrady od A do Z

Spolehlivý průvodce zahradou Zahradní architektura Rekonstrukce a výstavba zahrady Příprava záhonů a úprava trávníků Výběr vhodných rostlin Vhodná kombinace rostlin Výsadba a pěstováníTato encyklopedie Královské zahradnické společnosti je vynikajícím zdrojem informací a zasvěceným průvodcem pro začínající zahrádkáře i pro zkušenější pěstitele. Nabízí praktické rady a tipy na plánování, tvorbu a udržování dokonalé zahrady a pomůže vám zvolit styl zahrady, jaký vám vyhovuje. Zároveň vám krok za krokem, s obrazovým doprovodem, předvádí všecky nezbytné dovednosti a činnosti a nezbytné úkoly pro udržení vaší zahrady ve skvělé kondici po celý rok. Najdete v ní také přehled rostlin pro všechna roční období, které jsou dostupné a nenáročné na pěstování. Při dnešním vytíženém životním stylu oceníte výborné nápady i odborné tipy, jak ušetřit peníze, čas a práci.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Velká encyklopedie zahrady od A do Z