Obsah: Vaření v přímém přenosu

Milí vařící přátelé, tato kuchařská kniha je reprezentativní výběr z posluchačsky nejúspěšnějších a nejoblíbenějších receptů, podle nichž se za poslední tři roky existence tohoto pořadu na Frekvenci 1 vařilo a výsledné jídlo také bez následků snědlo. Při sestavování konkrétní podoby knihy jsme se rozhodli vyjít ze základních principů, jimiž jsou jednoduchost, přehlednost a slučitelnost s našimi tradičními stravovacími návyky. Prostě řečeno, předkládáme vám snad dobře ochucenou směsku receptů pro všechny skupiny strávníků od požitkářských masožravců po střídmé vegetariány. Symbolicky tak knížka vytváří jedno velké menu pro oči i žaludek, jehož jednotlivé chody můžete zkombinovat pro konkrétní příležitosti.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Vaření v přímém přenosu