Obsah: V nebezpečných výšinách

Muži a chlapci kteří létali na bombardérech B-24 nad Německem v letech 1944-45Autor je uznávaným patronem historiků, zabývajících se dějinami druhé světové války v Evropě. Ve třech nadšeně přijatých dílech podal příběh statečnosti, nezlomnosti a odvahy obyčejných mladých mužů, vojáků, kteří bojovali s nepřítelem až do jeho zastavení - skupinky kamarádů, kteří zůstali spolu. Mladí muži, kteří pilotovali B-24ky nad Německem v II. svět. válce proti všem nepřízním byli takovou skupinou výjimečných kamarádů. Autor popisuje jejich hrdinství, schopnosti, odvahu a přátelství se zápalem pro detail a autenticitu. S pozoruhodným smyslem pro živou akci a napětí v boji nás s sebou vezme spolu s posádkou v přeplněných, nepohodlných a nebezpečných B-24kách skrz hustý černý dým a vražedné protiletadlové střely k dosažení svých cílů - zničení německé válečné techniky.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy V nebezpečných výšinách