Obsah: Svedené a rozpustilé

Dvě ženy svedené osudem. Niky Gajerová, pětatřicetiletá blondýnka, kdysi nadějná malířka a po sňatku profesionální manželka právě opustila svého muže, známého advokáta, neboť si našel mnohem mladší partnerku. Nikola se vrací do svého opuštěného podkrovního ateliéru a přemýšlí, co dál. Její konto vysychá a společenská prestiž klesá. K čemu by ovšem byly kamarádky, kdyby nepomohly? A tak začíná pracovat jako externí redaktorka časopisu pro ženy a její fejetony, sloupky a reportáže plné humoru, ironie a nadsázky si brzy získávají své čtenářky. Viky Zuzová, nápadná černovláska, někdejší oblíbená dětská filmová hvězdička, se vrací ze Spojených států, kam utekla se svou první láskou před despotickou matkou. Přijíždí sama, s jedním kufrem a roční dcerkou. Také ona musí najít místo na slunci - nejen pro sebe, ale i pro své dítě. A rozhodně to nebude v domě matky, která jí z vlastní sobecké touhy po zářivé kariéře zničila dětství. Cesty obou žen se zkříží. Užívají si a berou, co jim každý den nabízí. Jsou bláznivé, a přesto hledají životní cíl. Kam dojdou a co jsou ochotné a schopné udělat pro kariéru, partnerství, lásku a naplnění svých snů?
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Svedené a rozpustilé