Obsah: Tatínek 002

Tatínek 002 - pohádky pro celou rodinu
Další kniha 15 moderních pohádek o statečném tatínkovi nezapře svým stylem a fantasií autora. Kniha je určena k předčítání hlavně pro tatínky s talentem k přehánění.
Pohádky z každodenního života okořeněné osobitým humorem Arnošta Goldflama. Dozvíte se například, jak se tatínek prokopal ve sklepě do podzemních chodeb a našel Blanické rytíře. Ti však byli tak malincí, že by českému národu v tísni moc nepomohli. Navrhl jim tedy, aby odložili zbraně a místo pod Blaníkem spali na zahrádkách, jako zahradní ozdoby. V pohádkách nepoznáte, kdo je vlastně větší dítě, jestli posluchač nebo vypravěč. Obrázky k pohádkám namalovala Petra Goldflamová Štětinová. Pohádky potřebují osobitý projev a určitou dávku komedianství, nedají se jen tak přečíst.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz