Obsah: Plamen v srdci

Milostný román z 1. pol. 19. stol. o mladé malířce, která se musí formálně provdat, aby mohla odjet z Anglie do Ameriky.
Cerynise Kendallová žije po smrti rodičů v Londýně u jedné starší bohaté dámy, která ji podporuje v touze stát se malířkou. Když náhle zemře, zůstane Cerynise zcela bez prostředků. Jediným jejím příbuzným je strýc v Charlestonu, za nímž se chce vydat, ale nemá na plavbu lodí peníze. Shodou okolností se v přístavu potká s bývalým žákem svého otce - kapitánem Birminghamem. Protože si na Cerynise činí nárok synovec její pěstounky, musí se za rodinného přítele provdat, aby mohla bez problémů vyplout do Ameriky. Spolu s Birminghamem Cerynise během dlouhé plavby prožije nejen dobrodružství, ale i velkou lásku. Celkem dobře přeložený i napsaný románek, o který bude jistě zájem.
Vytvořil: ota61
Upravil: Verca