Obsah: Milovat cizince

Historický romantický příběh se odehrává na Jihu Spojených států ve 30. letech 19. století a se svými dobře prokreslenými postavami nabízí zábavnou četbu.
Když jeho člun přepadnou piráti a jeho novomanželku vhodí do řeky, je si Ashton Wingate jist, že ji navždy ztratil. O tři roky později se Ashtonův kočár srazí s jezdcem a on si je jist, že kráska v bezvědomí je jeho ztracená manželka Lierin. Když se žena probere, zůstávají její vzpomínky nejasné. Mezi ní a Ashtonem se záhy rozvine vztah plný hluboké vášně a lásky. Poté se objeví Malcolm Sinclair a tvrdí, že Lierin je ve skutečnosti jeho žena Lenora, Lierinino dvojče. Lierin připouští, že si na Malcolma pamatuje, ale Ashton přísahá, že podruhé ji už neztratí. Mezi muži roste napětí a Lierin se zdá vzrůstající nebezpečí povědomé. Podaří se Ashtonovi a Lierin odhalit tajemství minulosti včas, aby si zajistili společnou budoucnost?
Vytvořil: ota61
Upravil: Verca