Obsah: Tréninkové metody a principy používané v kulturistice

Tréninkové metody používané v kulturistice - tréninkové metody a principy se při posilování a kulturistice vyvíjely. Od jednoduchých opakování se v průběhu desetiletí vyvinula celá škála nejrůznějších postupů, jejichž úkol byl jediný – správným zařazením do tréninku rozvinout postavu podle představ každého cvičence a sportovce. Mnohdy ovšem právě správné zařazení do tréninku bývá alfou a omegou dosažení odpovídajících výsledků. Proto vznikla publikace autora Karla Šedivého, který vám přináší ucelený pohled na metody a principy používané při tréninku, popsal jejich provedení a význam, stanovil tréninkový cíl, doporučil minimální tréninkovou vyspělost, doporučil řazení do tréninkových jednotek a také určil použití pro jednotlivé tělesné somatotypy. V publikaci nechybí ani cenné tréninkové tipy.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Tréninkové metody a principy používané v kulturistice
Dnes je 27.07.2024
Před 200 lety se narodil(a) Dumas Alexandre (1824)