Obsah: Co trápí muže po padesátce

Čím to je, že tolik mužů věnuje spoustu péče svému autu, ale o sebe vůbec nedbá? Co vůbec vědí o svém zdraví? A dokáží rozeznat nebezpečné příznaky? Praktický lékař a známý autor novinových lékařských sloupků Dr. Roger Henderson se v této knize zabývá základními oblastmi zdraví mužů, kteří překročili padesátku, a doporučuje, co by měli muži dělat, aby prožili delší, zdravější a bohatší život. Ke klíčovým oblastem, kde lze nebezpečné příznaky snadno přehlédnout, patří:. problémy s prostatou. srdeční onemocnění. osteoporóza. sexuální potíže. stres a duševní zdraví. cukrovkaV této knize naleznete odpovědi na otázky, které by si měli klást muži, když překročí padesátku. (Často to však raději nedělají. ) Přitom i po padesátce se dá žít v dobré kondici a těšit se pevnému zdraví.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Co trápí muže po padesátce