Obsah: Rodinná pouta 2

Jak to bude dál s romantickou láskou Evy Pokorné a Adama Rubeše? Uspěje Eva v pátrání po své skutečné rodině? Dá Adam přednost lásce, nebo práci? Co se stane v rodině Rubešových po návratu otce? Co chystá krásná, ale zákeřná Andrea v rodinné firmě? Jak bude pokračovat vztah Pokorné a souseda Krejzy? Co se bude dít u Prchalů v kavárně? Odpovědi najdete v druhém díle knihy Rodinná pouta. Adam se zamiloval do Evy, Eva zbožňuje Adama a od ráje je dělí jenom krůček. Do jejich idylického vztahu se však začínají vkrádat první problémy a mladí milenci na sebe mají stále méně času. Adam stojí před závažnými událostmi ve firmě, Eva intenzivně pátrá po své rodině. Oba jsou stále víc svazováni svými rodinnými závazky… Začtěte se do pokračování příběhů svých oblíbených hrdinů, prožívejte s nimi jejich lásky, radosti, úspěchy i trpká zklamání.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Rodinná pouta 2