Obsah: Vlk a sedm kůzlátek

Napínavý příběh, který nás přenese do horské chaty zaváté sněhem, kde detektiv Robinson řeší spletitý případ záhadných vražd. Detektivní román pro ženy.
Pan Robinson – kdysi slavný policejní detektiv – byl pozván synem svého někdejšího přítele na hory. Domníval se, že to bude milý a přátelský výlet, ale hned první večer zjišťuje, že zřejmě není vše tak idylické, jak se mu to má jevit. Někde něco skřípe a pěkně falešně.

Nejdříve se domnívá, že ho těch sedm lidí hodlá využít při hře na vraždu, ale pak zjišťuje, že mezi přáteli je vrah skutečný a že se bývalého výtečného policisty nezalekl. Takže v horách uprostřed sněhu dojde k první, druhé, třetí a téměř i ke čtvrté vraždě. Stísněná atmosféra hrůzy a bezvýchodnosti, tajuplné a děsivé zločiny a nakonec překvapivé rozuzlení – kdo je vlkem mezi sedmi kůzlátky?

A jak je napsáno na poslední stránce knihy: motivem k vraždě je chorobná láska a žárlivost, které se stanou osudné několika členům uzavřené společnosti, odříznuté na čas od zbytku světa.
Vytvořil: janajau
Zdroj: knihi.cz
Dnes je 16.04.2024
Den 14. výročí úmrtí Špidlík Tomáš
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno