Obsah: Tajemství dědečkovy zahrady

Poznáte moudrost zahradníků minulých dob a vytvoříte si krásnou, přirozenou zahradu dneška, jež vám bude přinášet radost i užitek. - Přírodní cesta ke krásné zahraděOdhalíte tajemství pěstování nádherných květin, odolných keřů a chutného ovoce a zeleniny - a to bez drastických chemikálií. - Snadné postupy a chytré radyVšechny zahradní práce se naučíte vykonávat nejlepším způsobem za pomoci více než 1000 barevných obrázků, názorných pokynů a rad, jež obstály ve zkoušce času. - Odpovědi na všechny vaše otázky Zjistíte, kdy, kde a jak rostliny prořezávat, dělit, vysévat, přesazovat, vyvazovat, očkovat, sklízet a mnoho dalšího... - Rytmus ročních dobPokud se budete řídit pokyny z našeho zahradnického kalendáře podle ročních dob, budete sklízet ovoce a zeleninu v nejlepším čase, kdy jsou nejchutnější. - Zdravé rostliny ve zdravé zahraděMůžete si vybrat z široké škály ekologicky šetrných metod boje s nejčastějšími škůdci a chorobami.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Tajemství dědečkovy zahrady