Obsah: Struny osudu

Jaroslav Svěcený je jedním z nejlepších současných českých houslistů, výrazná osobnost české i světové hudební scény a popularizátor houslové hry. Zejména jeho televizní, rozhlasové a koncertní projekty přitahují publikum všech věkových skupin. Početná koncertní turné a festivalovávystoupení Jaroslava Svěceného obsáhla USA, Kanadu, celou Evropu, Brazílii, Kubu, Turecko, Izrael, Egypt, Libanon, Jordánsko, Spojené arabské emiráty, Saúdskou Arábii, Indii atd. Tento přední světový houslový virtuos nechává nahlédnout do zákulisí účasti na světových koncertních pódiích, ale i do svého soukromí. Kniha je doplněna plnohodnotným CD Sny o houslích, které na počátku rokuzískalo platinovou desku za více než 50 000 prodaných nosičů.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Struny osudu