Obsah: Stavíme si počítač

Co si uděláte sami, uděláte si nejlépe. Máte přesnou představu, jak by váš počítač měl vypadat, ale nabídka hotových sestav ji nenaplňuje? Nebo nemáte důvěru v kvalitu neznačkových sestav a příplatek za značkové se vám zdá přemrštěný? Chcete si svůj počítač vylepšit, ale nechcete mrhat časem a penězi do specializovaného servisu? Pak držíte v rukou tu správnou knihu. Zkušený autor vás postupně provede jednotlivými kroky montáže tak, abyste i bez hlubších předchozích znalostí dokázali vybrat a sestavit k sobě vhodné komponenty. Pomocí množství praktických rad a tipů poradí, na co si dát při sestavování pozor, čeho se vyvarovat a která řešení jsou naopak výhodná. Dozvíte se také, jak postupovat při prvním spuštění nového počítače a při výměně nebo opravě hardwaru.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Stavíme si počítač