Obsah: Malý bílý koníček

Do Měsíční doliny přijíždí z Londýna půvabná dívenka Maruška Merryweatherová, aby se stala novou paní na Měsíčním zámku. Brzy zjistí, že není zdaleka první měsíční princeznou svého panství a začíná pátrat po tom, co se před mnoha lety přihodilo s její předchůdkyní. Při svém napínavém hledání nejen odhalí tajuplný příběh svého rodu, pozná mnoho věrných přátel, zažije spoustu dobrodružství a spatří záhadného bílého koníčka, ale také přijde na to, že jen ona jediná může navrátit klid a štěstí celé Měsíční dolině a jejím obyvatelům. A protože Maruška rozhodně nepatří mezi dívky, kterým chybí odvaha a duchapřítomnost, rozhodně se svůj úkol splnit a celý příběh tak přivést ke šťastnému konci.
Krásný pohádkový příběh nejen pro dívky plný napětí, dobrodružství, odvahy a romantiky, který si získal srdce milionů dětí na celém světě.
Vytvořil: majka4
Zdroj: anotace ke knize