Obsah: Jak hrají poker profesionálové

Autor, devítinásobný vítěz světové série v pokeru a vítěz dalších více než čtyřiceti turnajů, milionář, který celé své jmění získal v této hře, vysvětluje, jak hrát poker, a hlavně jak vyhrávat. A to dostatečně jasně i těm, kdo nikdy nedrželi v ruce balíček karet. Jeho mnoha turnaji ověřené strategie se soustřeďují na moderní pokerové hry: Texas Holďem, Omaha, Seven-Card Stud a Razz. Kniha začíná popisem pravidel a rozdáním pro tyto varianty a poté rozvíjí snadno srozumitelným stylem jak základní, tak pokročilé strategie. Učí přesně, která rozdání hrát, kdy blufovat a kdy zvyšovat sázky, a kdy složit karty. Navíc poskytuje techniky umožňující odhadovat hru protivníka a zachovat chladnou hlavu pod tlakem hry. Speciální kapitola vysvětluje, jak hrát on-line partie, a další přináší zasvěcený pohled na turnajová klání. Kniha, která přinejmenším zpestří vaše chvilky odpočinku; avšak předtím, než vyrazí do kasina nebo na turnaj, by ji měl číst každý.
Zdroj: Anotace z knihy Jak hrají poker profesionálové
Dnes je 19.04.2024