Obsah: Jak nezabít manžela

Jak nezabít manžela je neobvykle vtipný a čtivý příběh Marie, mladé, inteligentní a pohledné ženy, která řeší typický tragikomický problém dneška. Jak založit rodinu se svou dlouholetou a naprosto nepoužitelnou láskou? Její milenec je totiž přesvědčen o svém básnickém nadání, a vysedáváním po vinárnách se stává spíš znalcem kvalitních vín než perspektivním otcem rodiny. Marie však věří, že jenom manželství z lásky může být šťastné, a když se objeví těžkopádný neatraktivní a poněkud obstarožní nápadník bohatý podnikatel, objeví se i dilema: láska nebo dobré bydlo. Kamarádky, kolegyně, rodina - všichni trvají na manželství z lásky - příběh ústí v nečekanou komickou frašku a čtenář může jen litovat, že příběh zábavné a sarkastické glosátorky vlastního osudu nepokračuje. Není divu, že byla tato próza zařazena do vysílání českého rozhlasu.
Zdroj: Anotace z knihy Jak nezabít manžela
Dnes je 28.03.2024