Obsah: Když uvěříš

Mystický příběh o "fantastických" dimenzích světa, života i lásky…Miranda, ač úspěšná básnířka, není ve svém životě příliš spokojená: nemá štěstí v lásce, jako by stále žila ve stínu své krásnější a úspěšnější sestry, a hlavně si připadá "jiná" než všichni kolem ní. Všechno se ale dramaticky změní, když se po úprku o život před třemi násilníky ocitne uprostřed lidí, o jejichž existenci vůbec neměla tušení. Ti, kteří věří ve tři. Kdo jsou ti tajemní, mimořádnými schopnostmi obdaření lidé v kápích? A kdo je její smutný zachránce, zázračný léčitel a telepat s podmanivýma jantarovýma očima a záhadnou minulostí? Milovníci mystického žánru se budou s hrdiny románu myšlenkami přenášet prostorem, budou svědky vášnivé lásky, nesmiřitelné nenávisti i urputného boje s mocnostmi zla. A Miranda nalezne po dramatických zvratech nejen lásku, ale i odpověď na to, proč si celý život připadala tak odlišná. Kniha je prvním dílem trilogie o hrdinovi jménem Sariel, který se svými druhy přísahal, že bude ochraňovat svět lidí.
Zdroj: Anotace z knihy Když uvěříš
Dnes je 23.04.2024