Obsah: Prosím, nerušit

Honor Palmerová je zvyklá se v životě prát – o lásku svého otce, o dědictví, ale nejvíc o nádherný starýrodinný hotel Palmers, který nese i její jméno. Kdysi patřil k nejatraktivnějším místům na světě. Po dlouhédobě zanedbávání je Honor odhodlaná obnovit jeho pověst, lesk i zájem hostů. Brzy ale zjistí, že to nebude snadné. Proti ní stojí Lucas Ruiz, a i on se umí prát. Na rozdíl od dívky, kteráse narodila do bohatství a přepychu se vypracoval z hotelové prádelny na ředitele nejvyhledávanějšíhohotelu v Evropě, a chce své aktivity rozšířit do Ameriky. Je to arogantní frajer, kterému jsou vybledlétradice Palmerů a dívka, která se je snaží obnovit, úplně ukradený. Když začne budovat v těsném sousedství nový luxusní hotel, za noblesními fasádami se odehrává vydírání, nevěra, a spousta dalších špinavostí.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: anotace ke knize