Obsah: Lesk a špína showbyznysu

Otevřená zákulisní zpověď Martina Michala, manžela a manažera Heleny Vondráčkové. Martin Michal, manžel a manažer ikony české pop-music Heleny Vondráčkové, vydává své vzpomínky! Ve spolupráci se spisovatelem a novinářem Petrem Mackem se probírá svým životem, nevyhýbá se žádnému kostlivci ve skříni a podstatnou část knihy věnuje i své zatím poslední životní etapě - pohybu v zákulisí českého showbyznysu, kam se zapsal jako jedna z nejkontroverznějších osobností. Má pověst tvrdého a nekompromisního obchodníka, milujícího manžela i obávaného bijce novinářů. Jaká je skutečně pravda o jeho minulosti a sedmnácti měsících strávených ve vězení? Proč si vzal Helenu? Jaké má vztahy s jejími přáteli a kamarády? Kde je zakopaný pes ve sporech s její rodinou? Měl milenky? Proč se tolik soudí a proč nemá rád novináře? A kdo má před ním černé svědomí? Pojďme si přestat hrát na neviňátka a podívejme se na lesk a špínu českého showbyznysu pohledem člověka, který před pěti lety skočil po hlavě přímo doprostřed jeho víru. Klíčové okamžiky v Martinově soukromém i profesním životě spolukomentuje nejen jeho rodina, včetně bývalých manželek a spolupracovníků, ale i Karel Gott, Jitka Zelenková, Janis Sidovský, František Janeček, Waldemar Matuška, Petr Novotný, Karel Vágner, Dara Rolins, Dagmar Patrasová, Jiří Krampol, Antonín Panenka a mnozí další!
Zdroj: Anotace z knihy Lesk a špína showbyznysu
Dnes je 19.04.2024