Obsah: Stín zabijáka

Když skupinka neopatrných turistů rozpoutá zuřící lesní požár, netuší, že tím nechtěně uvede do pohybu krvavý akt pomsty. Oheň totiž znamená zkázu pro kmen sněžných mužů a ten jediný, který požár přežil, téměř tři metry vysoký humanoid disponující nadpřirozenou silou, se rozhodne za smrt své rodiny pomstít. Číhá v lesích na "malé dvounožce" a kdo se mu připlete do cesty, toho nemilosrdně zabije. Navíc ve své pomstě začíná nacházet zalíbení... Někdejší softwarový magnát Tyler Greenwood se odhodlá riskovat všechno, aby zjistil, proč v okolních lesích záhadně mizí lidé. Jen pár lidí má klíč k vyřešení celé záhady, ale zdráhají se své podezření zveřejnit. Všechno navíc komplikuje Kris Walkerová, krásná, ale bezohledná televizní reportérka, odhodlaná získat senzaci za každou cenu. K pátrání se připojuje Ben Campbell, starý Indián, jehož život je ovlivňován stínem zážitku z minulosti. Zároveň je však možná jediným klíčem, který vede k vyřešení současných záhad. Dokážou všichni společnými silami učinit přítrž smrtícímu řádění pomstychtivého sněžného muže dříve, než zničí on je? Myslíte si, že se vám v lese nemůže nic stát? Stín zabijáka vás vyvede z omylu...
Zdroj: Anotace z knihy
Dnes je 20.04.2024