Obsah: ....protože jsi má

Mladá a nespoutaná Madeline Matthewsová se má provdat za stárnoucího chlípného lorda. Jí se ta vyhlídka ovšem příčí natolik, že je ochotna sama sebe společensky znemožnit, jen aby si ji hrdý snoubenec odmítl vzít. Svůj odvážný plán hodlá Madeline uskutečnit za přispění Logana Scotta, slavného herce a proslulého lamače dívčích srdcí. Logan je živoucí legendou na divadelních prknech i v dámských ložnicích. Svou svobodu pečlivě střeží: ví totiž, že je nedílnou součástí jeho úspěchu. Pak se ale na zkoušce náhle zjeví neznámá dívka... Do divadelního světa, plného pozlátka a přetvářky, očividně nepatří, ale to hravě vyváží její krása a šarm. Všichni divadelníci jsou jí okouzlení - pouze Logan nijak neskrývá svou nevraživost. Dokáže ho zoufalá Madeline přimět, aby potlačil bolest z dávného zklamání a přestal se bránit lásce? A bude Logan ochoten sejmout masku, pod níž před celým světem skrývá svou skutečnou osobnost?
Zdroj: Anotace z knihy ....protože jsi má
Dnes je 28.03.2024