Obsah: 4 blondýnky

Eroticky laděný příběh čtyř krásných, nesnesitelných, vzrušujících a zajímavých žen. Špetka sarkasmu, trocha lechtivého humoru a hodně ze života! Rádi byste nahlédli do světa bohatých a slavných, do světa úspěšných mužů a krásných žen? Nakoukli jim rovnou do ložnic a přesvědčili se, jestli jsou opravdu tak dokonale šťastni, jak si často představujeme? Dejte se k nim tedy pozvat prostřednictvím téhle humorné, vzrušující, zábavné a erotické knížky. Její autorka, Candace Bushnellová, nás zavede mezi newyorskou smetánku a její prominenty, protáhne nás snobskými bary i exkluzivními večírky. Román Čtyři blondýnky, to jsou příběhy čtyř žen - rozdílných, a přece stejných ve své touze po štěstí, po dokonalém milenci a po lásce. První z nich, půvabná, leč druhořadá modelka Janey, si zvykla užívat si přepychu v přímořských vilách svých zámožných "milenců na jedno léto". Že se mezi nimi najdou figurky více či méně výstřední, jistě netřeba podotýkat, a tak není Janeyina cesta zdaleka tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Druhá blondýnka, úspěšná novinářka Winnie, stoupající po žebříčku kariéry a nesmírně spokojená sama se sebou, je však velice nespokojena se svým manželem. A už vůbec se jí nelíbí, že její nemožný choť se chystá na flám se svým přítelem, slavným filmovým hercem. Co kdyby jí, probůh, byl nevěrný? Třetí plavovláska provdaná za skutečného aristokrata, muže, o jakém si většina ostatních žen může nechat jen zdát. Jenže Cecelie není s ničím spokojená. Propadá paranoidním záchvatům, chová se jako potřeštěná hysterka a pomalu ale jistě začíná jít svému okolí na nervy. Poslední blondýnka má strach, že zůstane na ocet. Odcestuje tedy do Londýna, aby tam napsala článek o tom, jacíže jsou vlastně Angličané v posteli, a při té příležitosti se - jak doufá - s některým z nich blíže seznámí.
Zdroj: Anotace z knihy 4 blondýnky
Dnes je 28.03.2024