Obsah: Osudem pronásledovaná

Na rozdíl od své matky, Jasmíny, a starší sestry Indie, netráví Fortune Lidleyová mnoho času v úvahách o romantické lásce. Její hrdá krása a ohnivé vlasy přitahují mnoho nápadníků, a zdá se, že William Devers bude ideálním manželem - bohatý, vážený a toužící získat Fortune za ženu. Je to však jeho bratr Kieran, vyděděný rodinou pro své lpění na katolické víře své matky, jehož drsná krása a nebezpečná povaha přitahují Fortunino srdce a smysly. Lapena mezi přitažlivost obou tak rozdílných bratrů, zažehne Fortune jak nezřízené vášně, tak i odplatu. Štěstěna však přináší řešení - Severní Amerika otevírá náruč a Fortune s Kieranem se chopí nové naděje a odcházejí do právě vznikající kolonie Mary's Land. Tam teprve osud prověří její vůli získat jak nový domov, tak věčně trvající lásku.
Vytvořil: chanahd
Zdroj: anotace ke knize