Obsah: V šachu

Mladá televizní reportérka Tiel McCoyová právě odjíždí na dovolenou, když zaslechne z rádia zprávu, která rázem změní její plány. Byla unesena dcera texaského multimilionáře Sabra Dendyová a Tiel vycítí, že z téhle události by mohl být úžasný mediální trhák, pro ctižádostivou novinářku životní příležitost. Rychle zjistí, že nejde o únos - Sabra Dendyová čeká se svým spolužákem Ronniem dítě, o kterém však Sabřin otec nechce ani slyšet. Milenci se rozhodnou pro zoufalý útěk a Tiel se vydává po jejich stopě. Po únavné jízdě zastaví u benzinové pumpy v městečku Rojo Flats, a když si kupuje pití, vběhne dovnitř ozbrojený mladík s těhotnou dívkou a vezmou si zákazníky včetně Tiel jako rukojmí. Zatímco Ronnie mává pistolí, Sabra začne rodit a při nebezpečném, komplikovaném porodu se o ni postará přitažlivý neznámý muž s přezdívkou "Doc". Jenom Tiel ví, že Doc je vynikající mladý lékař, který po smrti své ženy záhadně zmizel. A jenom Tiel ví, že chlapce s pistolí a těhotnou dívku hledá polovina Texasu, včetně mstivého dívčina otce. Některá tajemství však nezná ani ona, a právě ta mohou ohrozit životy všech zúčastněných. Ve vypjaté situaci Tiel přehodnocuje své priority a rodí se v ní také podivně silný nový cit...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize