Obsah: Bájné bytosti

Připravte se na cestu do říše kouzelných bytostí! Další ze série interaktivních knížek pro děti, ale zdaleka ne jen pro ně! Již vyšlo: Piráti, Santa Claus, Bojovníci, Mumie a pyramidy, Tajemní dinosauři, Planeta zvířat. Vstupte do říše strašlivých příšer - a nočních můr! Před vámi leží krajina, kde lidožraví obři hltají lidi jako maliny, mořské bytosti vystupují z hlubin oceánu a draci chrlí plameny, aby vyděsili všechno živé. Seznamte se s nejděsivějšími obludami všech dob, jako byly bájné gorgony s klubkem hadů na hlavě nebo démonka Amemait, která svými krokodýlími čelistmi drtila srdce zemřelých hříšníků. A když si od těch ošklivců budete chtít odpočinout, můžete užasnout nad krásou jednorožců nebo se podívat na přenádherného ptáka fénixe. Pak se posíleni můžete vrhnout do boje s hrůzostrašným Minotaurem s býčí hlavou nebo si osedlat hippogryfa a rozletět se s ním po obloze. A co na vás ještě čeká? Strašidelný labyrint - hra, která vás jako hrdiny zavede k Minotaurovi, prastará kniha o nejslavnějších drakobijcích, karty nejznámějších egyptských bohů a hlavně - spousta zábavy!
Zdroj: Anotace z knihy Bájné bytosti
Dnes je 28.03.2024