Obsah: Bývalé přítelkyně

Dean Paul Lockhart, potomek politické dynastie a lamač ženských srdcí, se rozhodne oženit s hvězdičkou televizní reality show Aspen. Na grandiózní svatební oslavu pozve kromě význačných osobností i tři bývalé spolužačky z univerzity, Laru, Babe a Gabrielle. Všechny tři se kdysi přátelily, všechny tři navázaly během studií poměr s božským Deanem Paulem a ani jedna se z této osudové lásky tak úplně nevzpamatovala. Lara je úspěšnou podnikatelkou, má vlastní firmu, která organizuje večírky a oslavy. Babe pochází z chudé rodiny, živí se jako fotografka a v neustálém děsu z choduby potají i jako paparazzi. Černoška Gabrielle se naopak rozešla se svou zámožnou rodinou a proslavila se jako raperka Brown Sugar, která se pohybuje v polosvětě, v němž platí zákony ulice... Dívky se po počátečních rozpacích opět sblíží a Dean Paul časem zjišťuje, že se unáhlil. S Aspen si nerozumí, a navíc si uvědomuje, že jednu z trojice bývalých přítelkyň nepřestal nikdy milovat...
Zdroj: Anotace z knihy Bývalé přítelkyně
Dnes je 20.04.2024