Obsah: Lék na život

Naivní lékař hledá pravdu kolem záhadného léku a odhaluje vražedné spiknutí.
Bolestivé zranění učiní konec kariéry fotbalisty doktora Briana Holbrooka, který zůstal po léčbě závislý na opiátech, které ho nakonec připraví o manželství a lékařskou licenci.
Ovšem nyní, v osmatřiceti se své závislosti zbavil a snaží se začít úplně od začátku na bostonském kardiocentru, které mu nabízí možnost vrátit se k medicině a zúčastnit se testování nového léku Vascalar, který může mít schopnost vyléčit arterisklerózu. Do programu zařadí i svého nemocného otce. Po čase začne mít pochybnosti o léku, ale vzhledem k jeho minulosti je mu doporučeno aby nedělal potíže. V sázce je miliarda dolarů závisející na schválení léku. Ale proč zmizely lékařské zprávy testovaných pacientů? Proč pacienti, kterým se ze začátku ulevilo, náhle a nevysvětlitelně umírají. Pro doktora Briana Holbrooka pátrat a ptát se znamená riskovat i život.
Vytvořil: kamer
Upravil: davana, janajau