Obsah: Divoká krása

Skandální milostný příběh z Londýna 19. století. Od Alexandry Sheffieldové s ohnivě rudými vlasy se celý život očekává, že se provdá za bohatého lorda Christophera Hattona - muže, jehož titul a dědictví jí bude závidět celý Londýn. Dívka se však do sňatku se zkaženým aristokratem nehrne a touží po životě plném dobrodružství a vášně. A navíc umírá touhou po jiném muži, nebezpečně přitažlivém dvojčeti lorda Hattona - Nicholasovi. Nick Hatton nemá o krásné ženy nouzi, ale svoje srdce si bedlivě střeží až do okamžiku, než jeho nezodpovědný bratr prohraje v hazardu veškeré dědictví a chce si znovu naplnit kapsy sňatkem s temperamentní a vášnivou Alexandrou. Nicka však žene nezkrotná touha dívce pomáhat. Je ochoten riskovat cokoliv, jen aby bratrovy nekalé úmysly překazil. Dívka, jejíž čest se rozhodl zachránit, se promění v ženu a Nick má co dělat, aby odolal její divoké kráse a lehkomyslnému flirtování - dřív než ho sežehne jediný, vše spalující okamžik, který již nejde vzít zpět. Román zavádí čtenáře do londýnských nevěstinců, šlechtických ložnic a budoárů a nechává je nahlédnout do soukromého života smetánky na počátku devatenáctého století. Výsledkem je hutné a barvité vyprávění nabité událostmi, emocemi a doslova "živočišnou" energií.
Zdroj: Anotace z knihy Divoká krása
Dnes je 18.04.2024