Obsah: Dokonalá sestra

Vdává se sestřenice Phoebe Redmondové a ona, jako družička, znovu musí snášet příšerné taftové šaty, které vůbec nelichotí její postavě. A aby toho nebylo málo, její práce zástupkyně šéfkuchaře v oblíbeném yorském baru Barato připomíná spíše práci ve válečné oblasti, protože její nadřízený má značné psychopatické sklony. A jako by to nestačilo, miluje muže, který chodí s její úžasnou sestrou Alex. Je to těžké. A jako by ani to nestačilo, Phoebe tuší, že Alex Lukea vlastně vůbec nemiluje. Potom Alex zbrkle přijme Lukeovu žádost o ruku a vypadá to, že se Phoebe znovu bude muset obléct do taftu. Ale není jediná, kdo prožil zklamání v lásce. Jednou večer se v baru Barato objeví Will, má slavnostní oblečení a nemá kam jít. Žaket si oblékl na svou svatbu, která se však neuskutečnila, protože ho nevěsta odmítla přímo u oltáře...
Zdroj: Anotace z knihy Dokonalá sestra
Dnes je 19.04.2024