Obsah: Gossip Girl: Tak se mi to líbí

"Sex ve městě" pro teenegery. Pátý díl ze série GOSSIP GIRL. Vítejte v New York City v Upper East Side, kde týdenní prázdniny znamenají jeden nekonečný bouřlivý večírek, nové přátele a spoustu opravdu pozoruhodných tajemství. Podívejte se s námi do světa Super drbny – do našeho světa, kde se topíme v přepychu a věnujeme se našim nejmilejším koníčkům – závidění, zradám a vysedávání v barech. Vydržíme tam dlouho do noci. Přicházejí jarní prázdniny a to je čas, kdy se B a S chystají do Sun Valley užívat si skvělé příležitosti pro lyžování a horké koupele. Předem lituji všechny nebožáky, kteří budou muset zůstat v New Yorku. Bavit se ve společnosti nejvybranější smetánky, to je přece otrava. Na svazích Sun Valley stojí ohromná horská chata, ve které se každý snadno ztratí. Kdo se tam ale vydá najít N? A kdo si kde ustele? Doporučuji vám vyzout sněhule a přisednout k hořícímu krbu.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Gossip Girl: Tak se mi to líbí