Obsah: Strážci apokalypsy

Důstojník americké rozvědky Harry Latham přišel na stopu organizace zvané Brüderschaft, Bratrstvo, která v dokonale zamaskovaném výcvikovém středisku v rakouských Alpách usiluje o vzkříšení nacistického strašidla druhé světové války. Cílem Bratrstva je založení Čtvrté říše. Harrymu se podaří vstoupit do srdce tajné organizace, ale zrada vlastních lidí vede k jeho odhalení. Aniž by o tom věděl, je podroben neurochirurgické operaci, která zásadním způsobem ovlivní jeho myšlení. Po tomto zásahu Bratrstvo umožní Harrymu prchnout a na cestu ho vybaví falešnými informacemi, které očerní řadu nevinných lidí a vyvolají spoustu zlé krve. Harry nakonec přece jen neunikne brutální popravě. Umírá před očima svého bratra Drewa, důstojníka tajné služby na americkém velvyslanectví v Paříži. Drew je odhodlán Harryho pomstít, a proto se rozhodne vydávat za svého mrtvého bratra.
Zdroj: Anotace z knihy
Dnes je 19.04.2024