Obsah: Hnízdečko pohody

Vášeň se vytratila, co dál? Před osmi lety, když se Hana potýkala se strastmi života jako svobodná matka, jí Nick Steadman připadal jako ten pravý, učiněný princ z pohádky, rytíř na bílém koni. Hodný, silný, spolehlivý – a dokonalý nevlastní táta pro Lottii – co na tom záleželo, že co se týče kalhot, jeho vkus tíhl spíše k M&S než D&G? No dobrá, v jejich vztahu to nejiskří vášní, ale zato je v něm spousta úcty, přátelství a důvěry. Potíž je v tom, že si po osmi letech soužití začínají uvědomovat, že jim to k spokojenosti nestačí. Jak to vyřešit? Přátelským rozvodem. Což by bylo fajn, jen kdyby se to dalo snáz vysvětlit devítileté Lottii. A kdyby se Hana necítila přece jen trošku dotčená Nickovou schopností pohotově si najít novou partnerku. Ne že by mu jeho novou milenku nepřála, ovšemže ji těší, když je šťastný. Koneckonců se dohodli, že se rozejdou jako dva zralí, dospělí a rozumně smýšlející jedinci. Třeba se rozvedou, ale můžou přece zůstat přátelé. Nebo snad ne?
Zdroj: Anotace z knihy Hnízdečko pohody
Dnes je 28.03.2024