Obsah: Já,Sindy

Lucie, které snad nikdo neřekne jinak než Sindy, by se ráda stala úspěšnou moderní gymnastkou a dává do tréninků a závodů vše. Jenže přijde osudný skok a ona utrpí úraz. Jediná špatná sekunda a Sindy má po kariéře. Najednou je nucena se v úprku životem zastavit a uvědomit si samu sebe. Zjišťuje, že ač má za sebou první rok střední školy, vlastně vůbec neví, kdo je... Kvůli gymnastice neměla dosud čas na žádné koníčky, na žádnou zábavu blízkou holce jejího věku. A dokonce nemá ani kluka! Jenže stačí nečekaná neplánovaná dovolená a všechno je rázem jinak. Sindy přijíždí do neznámého světa a poznává nové kamarády. Objeví se mezi nimi i jeden, co jí zaklepe na srdíčko... Nebude vzdálenost z jednoho kouta republiky na druhý překážkou rodícího se něžného, po tak krátké době však zatím křehkého vztahu? Na Sindy však na konci prázdnin čeká netušené překvapení...
Zdroj: Anotace z knihy Já,Sindy
Dnes je 19.04.2024