Obsah: Jsem ti v patách

Ella Porterová je hýčkaná dcerka z prestižní jižanské rodiny ze Spring Creek, žije spořádaně, ctnostně a poklidně až do svých třiceti let - až najednou nastane podivná změna. Do její kanceláře začnou s alarmující pravidelností docházet výhružné dopisy. Ty jí připomínají jiná psaní, která kdysi dostávala od výtržníka Reeda Counaye. Znala ho od dětství, avšak v dospělosti se jeho a její cesta rozdvojily, protože Reeda její otec prokurátor poslal do vězení za vraždu. Teď Reed vyšel z vězení a Ella si vroucně přeje uvěřit jeho tvrzení, že je nevinen a že o zlých dopisech nic neví. Za Ellinou vírou je vědomí, jak silně se cítí být přitahována k tomuto urostlému muži se špatnou pověstí... Reed Counay má před sebou důležitý cíl: potřebuje zjistit, kdo skutečně zabil jeho nevlastního otce. Zdá se, že někdo si teď přeje jeho snažení za každou cenu zmařit a poslat ho opět za mříže. Kdo o to usiluje a proč? Komu jde o to, aby se Reed nedostával do kontaktu s Ellou a její rodinou? Také Reed po Elle touží stále zoufaleji. Je víc než jisté, že oba mladí lidé jsou vystaveni obrovskému nebezpečí.
Upravil: Verca
Zdroj: Anotace z knihy Jsem ti v patách