Obsah: Kamarádi v sedle

Gisela Kautz chtěla být už od malička cirkusovou jezdkyní, nebo spisovatelkou. Jako pětiletá už byla ve voltiži, v deseti jezdila na koni. Mezitím jí vyšla první, byť dětská povídka. Její literární dílo je plné lásky k ušlechtilým zvířatům. Ve Víkendu již vyšlo několik knih s příběhy proslavené klisničky Amiky, po ní přichází tmavý hnědák Torphy. Setkáte se s ním v jezdeckém klubu. Život dětí, které tam chodí, je velice pestrý a zajímavý. A trochu i dramatický. Jen si představte, co se tu stalo třináctileté Asje: tajně vyjela na projížďku se svým milovaným Torphym a zavinila jeho těžký úraz. Co bude s tímto krásným zvířetem? Torphy je obtížný pacient. Uplynou celé měsíce, než se kůň zotaví ze zranění. Péče o něj se pro Asju stává důležitou zkušeností. Když konečně smí opět vyjet, zjistí něco, co ji dostane do palcových titulků v novinách. Co se tu vlastně děje?
Zdroj: Anotace z knihy Kamarádi v sedle
Dnes je 24.04.2024