Obsah: Kapky rosy

Skončit úspěšně druhý ročník střední školy, mít v ruce vysvědčení a před sebou dva měsíce volna, lenošení a léta s příslibem nových zážitků... Co víc si přát!
Sympatická a trochu nesmělá Karolína si ani víc nepřeje. Na rozdíl od svých kamarádek, které vyráží na tramp, se těší na příjemný klid trávený s knížkami a ostatními koníčky společně s rodiči a mladší sestrou na chalupě.
O tom, že tyhle prázdniny rozhodně nebudou nudné, se přesvědčí záhy - tím spíš, že na nedaleké zřícenině starého hradu pracuje parta zajímavých brigádníků - a především jeden z nich Karolíně pořádně zamotá nejen hlavu, ale i její předchozí představy o dokonalém princi...

Prázdninový román o letních touhách, snech, láskách a ne vždy jednoduchých cestách k dospělosti.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 25.04.2024