Obsah: Každý mrak má stříbrný okraj

Sabina a Míša jsou spolužačky. Chodí spolu do jedné třídy na střední zdravotnické škole, ale zdánlivě nemají vůbec nic společného. Dokonce se navzájem dost nesnášejí, ani se spolu nebaví. Jedna je sportovně založená a hraje závodně volejbal, druhá je spíš na muziku a zábavu. Mají ale společného mnohem víc, než by se mohlo zdát. Obě žijí jen s matkou, mají svoje problémy, lásky i nelásky. Jedna musí vypátrat, kdo se jí snaží neustále škodit, druhá se dokonce dostane až do střetu se zákonem. Každá zkušenost něco stojí, ale i neštěstí může být nakonec k něčemu dobré a člověka posílí. Jak říká přísloví - "Každý mrak má stříbrný okraj, za každým se skrývá slunce. které se nakonec vždycky ukáže. "
Zdroj: Anotace z knihy Každý mrak má stříbrný okraj
Dnes je 20.04.2024