Obsah: Kde končí duha

Rosie a Alex spolu vyrůstali a chodili do školy a také při sobě stáli při všech dětských nezbednostech. V době, kdy objevují radosti dospívání, však zasáhne osud, který životy obou přátel rozdělí. Alex se s rodiči stěhuje z Dublinu do Bostonu, kde jeho otec dostal skvělou práci. Rosie zůstává doma a cítí se bez svého kamaráda opuštěná. Umíní si, že jakmile dokončí školu, odstěhuje se za Alexem. Těsně před odjezdem však její plány zmaří zpráva, která jí od základu změní život a připoutá ji na neurčito k rodnému Irsku. Přátelství Rosie a Alexe pokračuje, i když jsou oba mladí lidé odkázáni jen na dopisy, e-maily a telefonáty. Ani jeden z nich ale netuší, jestli jejich vztah dokáže přežít léta odloučení, obrovskou vzdálenost i nové známosti, které oba navazují. Rosie vzpomíná na jediný polibek, který si vyměnili, a hlavou se jí honí dohady, jestli už jejich kamarádství vlastně nepřerostlo v mnohem hlubší cit. Jenomže se zdá, jako by se celý svět spiknul proti nim. Jako by se už nikdy neměli setkat.
Zdroj: Anotace z knihy Kde končí duha
Dnes je 28.03.2024