Obsah: Láska v přestrojení

Elizabeth se spolu se zcela osiřelým synem své sestry Josephem přestěhuje na panství Oak Shade, k rodině sestřina manžela Felixe Delacroixe. Protože pro tyto lidi znamená zcela neznámou osobu, rozhodne se, že se bude raději vydávat za svou zesnulou sestru - kterou rodina Felixe neznala - podniká to především v zájmu malého Josepha, který musí dostat péči a výchovu. Elizabeth se dokáže přenést přes to, že se ani v přestrojení nedočkala vřelého přijetí, brzy jí však nastanou ještě horší chvíle - někdo jí i malému nemluvněti usiluje o život. Také se dozvídá, že rodina Delacroixů se kvůli poklesu cen bavlny dostala do finančních problémů. Potvrdí se její podezření? A dokáže zahrát roli své sestry natolik věrohodně, aby ji nikdo neodhalil?
Zdroj: Anotace z knihy Láska v přestrojení
Dnes je 19.04.2024