Obsah: Matika a další pohromy

Klukům vstup zakázán - Jen pro čarodějnice 04
Jestli Lissi něco nesnáší, je to rozhodně matematika. Ne že by na ni neměla buňky, ale prostě se jí ani trochu nezamlouvá. Jenže právě na tenhle předmět dostane jejich třída zničehonic nového učitele, a než se milá Lissi vzpamatuje, hrozí jí propadnutí! Co teď? Učit se? To se Lissi ani trochu nechce. Je přece čarodějnice! Netrvá dlouho a má připravené perfektní kouzlo, které - jak doufá - všechny její trable elegantně vyřeší. Jenže zaklínadlo z neznámých důvodů nefunguje tak, jak má, a vyvolá zmatek nad zmatek. Navíc se ukáže, že na dívky má spadeno neznámý vyděrač, který je chce připravit o čarodějný dům, svatba rodičů se kvapem blíží a neviditelný kocourek Cosimo nejspíš onemocněl. Lissi s Tinkou mají prostě plné ruce práce, aby daly všechno zase do pořádku.
Zdroj: Anotace z knihy
Dnes je 28.03.2024