Obsah: Milenec lady Sophie

Jedinou ctižádostí ženy je vzbuzovat lásku, prohlásil před lety největší z francouzských dramatiků. Jedinou ctižádostí lady Sophie je však zdiskreditovat policejního soudce, sira Rosse Cannona. Kvůli jeho chybnému rozhodnutí ztratila lásku a přišla o majetek. Zbyla jí jen touha po odplatě. Odhodlaná Sophie proniká do Cannonova úřadu i soukromí, studuje jeho každodenní zvyklosti. Svádí ho, stává se pro něj nepostradatelnou, a to jen proto, aby mocného úředníka nadobro zničila, pošlapala mu duši a zlomila srdce. Láska si však najde cestu nejen do srdce otevřeného, ale i do srdce dobře opevněného, není-li hlídka dostatečně bdělá. Sophie uvězní v okovech smyslnosti a vášně nejen sira Rosse, ale i sebe samu. Ačkoliv se urputně snaží dostát svému nevyřčenému slibu, cosi v jejím nitru se hroutí.
Zdroj: Anotace z knihy Milenec lady Sophie
Dnes je 20.04.2024