Obsah: Na čem nejvíc záleží

Lainey Wolfeová je svobodná a úspěšná komerční grafička z New Yorku. Farrel Coleová žije s manželem Johnem, jenž je obhájce, a dvěma dětmi v přepychovém domě v Connecticutu. Obě ženy jsou již od dětství blízkými přítelkyněmi, a proto Farrell s Johnem požádají Lainey, aby se v případě jejich úmrtí stala poručníkem dětí. Netuší však, že obsah jejich poslední vůle se naplní tak rychle. Když Lainey dostane zprávu, že její přítelkyně s manželem nešťastnou náhodou zemřeli, rázem se z ní stane svobodná matka se dvěma dětmi: desetiletým Timem a sedmiletou Riley. Přestože policejní vyšetřování bylo uzavřeno s tím, že šlo o nešťastnou náhodu, Lainey o tom po několika zajímavých objevech začne pochybovat. Uvědomuje si také, že Farrell vlastně neznala. Našla v jejích věcech klíč od apartmá v jednom luxusním hotelu a po krátkém pátrání se dozví, že ono apartmá bylo vlastně lepším nevěstincem. Lainey s pomocí Farrellina bratra Penna zjistí, kdo Coleovy zabil. Neví však, jak zrůdnou povahu vrah má a co všechno je ochoten pro svou záchranu udělat.
Zdroj: Anotace z knihy Na čem nejvíc záleží
Dnes je 16.04.2024