Obsah: Návrat domů

Říká se, že se člověk nikdy nemůže vrátit zpátky. Ale Ruby Tuesday nemá na výběr…Když Ruby Tuesday Moonová vyrůstala, nenáviděla celý svůj život – směšné jméno, skromné oblečení i matčin zvyk dostavovat se na třídní schůzky oblečená jako šantánová tanečnice. Nejvíc ze všeho jí však vadilo, že je dcerou jediné svobodné matky z Normanfordu, neúspěšné barové zpěvačky Sadie Moonové, která si života užívá plnými doušky. Jakmile k tomu dostane příležitost, koupí si jízdenku do Londýna, změní si jméno a uteče – jednou provždy, nebo si to aspoň myslí. Po téměř dvaceti letech se však život proti ní spikne a vyšle Roo Hennessyovou, která dnes pracuje jako úspěšná konzultantka, zpátky do rodného města. Vrátí se mezi přátele a příbuzné, které znávala až příliš dobře, i k muži, který jí kdysi zlomil srdce. Ale také k nenáviděné Sadie, které už sice je přes padesát, ale dál se chová jako puberťačka. Roo však postupně zjišťuje, že nic není takové, jak myslela. Možná si minulost nevybavuje úplně přesně… Vtipný román o složitých vztazích.
Zdroj: Anotace z knihy Návrat domů
Dnes je 23.04.2024