Obsah: Nejlepší ve třídě za 4 týdny

Matikářka tě nemá ráda? Propadáš před písemkami panice? Dějepis tě nezajímá ani za mák? Jsou pro tebe všechny cizí jazyky čínštinou? Dostává tvůj soused v lavici jednu jedničku za druhou? A kromě toho má ještě spoustu času na kamarády a koníčky? Tak to už asi zná testy, tipy a strategie z téhle knihy, které radí, jak se chytře učit, jak správně jednat s učiteli a jak mít dobré známky s minimem námahy! Maturitní vysvědčení Karin Kampwerthové je dobře střeženým tajemstvím, protože nebyla zrovna žádná snaživka. Školu přetrpěla jako nutné zlo, aby pak zjistila, že maturitou učení neskončilo. Kdyby tato kniha existovala už tehdy, ušetřila by jí ve škole hodně nervů. Dnes Karin Kampwerthová přispívá do jednoho velkého časopisu pro mládež a je také autorkou populárně naučných knih pro děti a mládež. Ve škole se nemusíš stresovat a učení může být dokonce zábavné. Jak? To prozradí tato kniha.
Zdroj: Anotace z knihy Nejlepší ve třídě za 4 týdny
Dnes je 18.04.2024