Obsah: Nesplněný slib

Esmeralda prahne jedinou touhou – pomstít smrt milovaného bratra. Aby učinila spravedlnosti zadost, neváhá opustit civilizaci, vypravit se za poslední peníze do zapadlého novomexického městečka Calamity a postavit se proslulému banditovi Billymu Darlingovi. Když místní šerif odmítne Billyho zatknout, vezme Esmeralda právo do vlastních rukou. V zakouřeném saloonu namíří zbraň přímo na pistolníkovo proradné srdce... a vystřelí. Když se zase probere, sedí ve vězeňské cele a Billy se sklání nad ní. Při pohledu do jeho šedozelených očí není pro Esmeraldu těžké uvěřit, že jejího bratra nezabil. A co může být logičtější, než požádat muže, který si z lovu na lidi učinil živobytí, aby jí pomohl ztraceného bratra najít? Esmeralda si Billyho najme, aniž by tušila, že se vrhá do víru událostí, v němž ji čekají pistolníci, přestřelky, bankovní loupež, ale hlavně osudová láska – láska k muži, který je hledaným zločincem a při jehož jménu stydne všem drsným mužům na Divokém západě krev v žilách...
Zdroj: Anotace z knihy Nesplněný slib
Dnes je 28.03.2024