Obsah: Peklo a ráj

Normandie a Anglie, 1189
Elisa žije na venkovském šlechtickém sídle a má vše, co si může mladá dívka přát - krásu, šlechtický titul i bohatství. V hloubi duše však střeží šokující tajemství - je nemanželskou dcerou anglického krále Jindřicha II. Kdyby vyšla pravda najevo, závistiví příbuzní by udělali vše pro to, aby se z ní stala obyčejná, i když výjimečně půvabná venkovská dívka.
Jindřich II. však zakrátko umírá a na trůn nastupuje Richard Lví srdce, v jehož službách působí obávaný sir Bryan Stede, řečený Černý rytíř. Tento vynikající válečník dostane od nového krále odměnu: smí se oženit s bohatou šlechtičnou, aby získal majetek i postavení. A za jeho nevěstu byla určená právě Elisa, která je ovšem zamilovaná do jiného muže. Marně se však brání smluvenému sňatku, protože sir Bryan ji zajme a posléze dovede k oltáři. Může být ale manželství uzavřené za takovýchto okolností šťastné?
Peklo a ráj je historický román plný vášně, nenávisti, intrik a lásky, v němž Shannon Drake znovu potvrzuje svou pověst neuvěřitelně talentované vypravěčky.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 18.07.2024
Před 67 lety se narodil(a) Grochola Kateřina
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno