Obsah: Loď duchů

Mořské pobřeží tone v husté mlze. Na silnici nad strmým svahem jako by ze země vyrostla temná postava vystrašené ženy. "Prosím, pomozte! Hrůzná věc! Ta strašidelná loď tady už zase byla, viděla jsem ji! Můžete se mnou rychle na pláž? " Jakmile se tři mladí detektivové dali do své další akce, nevěřili svým očím. Opravdu, není to normální loď. V mlze klouže po mořské hladině trojstěžník s potrhanými plachtami, pohybuje se i v naprostém bezvětří, trup nádherně svítí, všude hrobové ticho, pak plavidlo záhadně zmizí! Je to zjevení, nebo skutečnost? Justus, Peter a Bob potřebují silné nervy, protože jejich pátrání je vede po záhadných stopách starých pirátů z dávných dob. Vrátilo se snad prokletí do přítomnosti? Aby vyřešili tuto hádanku, mají mladí kriminalisté jedinou možnost – dostat se na palubu přízračného plavidla. Co všechno je čeká? Jaké tajemství skrývá moře v této zátoce?
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Loď duchů