Obsah: Au-pair: léto začíná

Hledáme au-pair pro čtyři temperamentní děti ve věku od 3 do 10 let, nástup ihned. Plat: 10 000 $. Seznamte se s Marou Watersovou, Elizou Thompsonovou a Jacqui Velascovou, novými au-pair v jedné z nejbohatších rodin v New Yorku, které prožijí nezapomenutelné léto v jednom z nejexkluzivnějších míst: v Hamptonu. Pro hodné děvče Maru je tato práce únikem ze zoufale monotónního léta v Massachusetts. Eliza, která v minulosti získala titul Ideální dívka New Yorku, ví, že se jí tak naskýtá rychlá cesta zpátky do módního světa, který nikdy nechtěla opustit. A pro brazilskou "sexbombu" Jacqui představuje jízdenku za přítelem do Ameriky, který jí slíbil, že napíše e-mail, hned jak se dostane domů, ale neudělal to. Koneckonců, co vlastně obnáší práce au-pair? Přes den naplácat na dětičky krém na opalování a po večerech chodit na dýchánky na nejžhavější půdě, ne? Omyl! Eliza se zoufale snaží ututlat práci au-pair před svými nanejvýš zhýčkanými přáteli – ti si totiž myslí, že je stále bohatá jako dřív. Mara našla obrovské zalíbení v Ryanovi, starším a nesmírně atraktivním bratrovi dětí, které hlídá. A Jacqui má zlomené srdce, když pochopí, že její životní láska byla pouhým flirtem. Pokud se děvčatům podaří zvládnout povinnosti au-pair a současně hamptonský společenský život, může z toho být nejneuvěřitelnější léto jejich života. Aby to vyšlo, budou muset držet pospolu.
Vytvořil: Mady
Upravil: Mady